Dhoma është e pajisur me një shtrat për dy persona dhe është ideale për nje cift apo per dy shoke. Kjo dhome nuk ka ballkon dhe është e pajisur me një dizain bashkëkohor dhe e mobiluar me stil dhe elegance. Dhoma ka nje madhësi prej 22 metra katrorë, kondicioner, TV kabllor/satelitor, tualet me dush, minibar dhe internet Wi-Fi.

Shërbime në dhomë

null

Ajër i kondicionuar

null

Tualet me dush

null

Tharese flokesh

null

TV kabllor / satelitor

null

Minibar

null

Wi-Fi