DHOMË DOPIO / DYSHE EKZEKUTIVE (me ballkon)

Dhoma është e pajisur me një shtrat për dy persona dhe nje sofa bed, dhe është ideale për familjet me nje ose dy fëmijë te vegjel apo per tre te rritur.

SUITË FAMILJARE

Me një kapacitet deri në katër persona, suita ka dy dhoma të ndara: njera dhome me nje krevat dopio dhe dhoma tjeter me dy krevate tek…

SUITË JUNIOR

Me një kapacitet deri në katër persona dhe hapësirë totale prej 45 metra katrorë, suita junior eshte e pershtateshme per familje me dy femije te vegjel…

1
2
3