Me një kapacitet deri në katër persona, e pershtatshme per familje me dy femije te vegjel. Suita ka dy dhoma të ndara me një hapësirë totale prej 45 metra katrorë, njera dhome me nje krevat dopio dhe dhoma tjeter me sofa bed, e ndarë estetikisht për ta maksimizuar privatësinë. Junior suite ka ballkon privat me pamje nga bregu i detit dhe qytetit, tavolinë pune, kondicioner, tualet me dush, minibar, tharese të flokëve, TV satelitor/kabllor.

Shërbime në dhomë

null

Ajër i kondicionuar

null

Tualet me dush

null

Tharese flokesh

null

TV kabllor / satelitor

null

Minibar

null

Tavoline pune