Dhoma është e pajisur me një shtrat për dy persona dhe nje sofa bed, dhe është ideale për familjet me nje ose dy fëmijë te vegjel apo per tre te rritur. Kjo dhome është e madhe, me një interior dizain comfort dhe nuk ka pamje nga deti. Dhoma ka nje madhësi prej 35 metra katrorë, e cila disponon një ballkon privat, kondicioner, TV kabllor/satelitor, tualet me dush, minibar dhe internet Wi-Fi.

Shërbime në dhomë

null

Ajër i kondicionuar

null

Tualet me dush

null

Tharese flokesh

null

TV kabllor / satelitor

null

Minibar

null

Wi-Fi