Dhoma është e pajisur me një shtrat për dy persona dhe nje sofa bed, dhe është ideale për familjet me nje ose dy fëmijë te vegjel. Kjo dhome është e madhe dhe e ndritshme, me një interior dizain comfort. Dhoma ka nje madhësi prej 35 metra katrorë, e cila disponon një ballkon privat me një pamje të mrekullueshme nga deti Jon, kondicioner, TV kabllor/satelitor, tualet me dush, minibar dhe internet Wi-Fi.

Shërbime në dhomë

null

Ajër i kondicionuar

null

Tualet me dush

null

Tharese flokesh

null

TV kabllor / satelitor

null

Minibar

null

Wi-Fi