Me një kapacitet deri në katër persona, suita ka dy dhoma të ndara me një hapësirë totale prej 50 metra katrorë, njera dhome me nje krevat dopio dhe dhoma tjeter me dy krevate tek, e ndarë estetikisht për ta maksimizuar privatësinë. Secila dhome ka ballkonin e vet. Këto suita posedojnë tavolinë pune, kondicioner, tualet me dush, minibar, tharese të flokëve, TV satelitor/kabllor.

Shërbime në dhomë

null

Ajër i kondicionuar

null

Tualet me dush

null

Tharese flokesh

null

TV kabllor / satelitor

null

Minibar

null

Tavoline pune